Аеропорт «Ужгород» повноцінно відновить роботу

Аеропорт «Ужгород» повноцінно відновить роботу

14:47 Травень 31, 2021

Життя 2267 2 хвилини

Magyar

Міжнародний аеропорт “Ужгород” відновлює повноцінну роботу. Вже з 1 червня одна з національних авіакомпаній країни розпочне виконання регулярних рейсів на аеродром міста.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

“Вже з 9 вересня 2021 року наберуть чинність зміни в аеронавігаційному просторі Словаччини, управління частиною якого буде делеговано Україні. Це означатиме, що вже цього року авіакомпанії зможуть здійснювати посадку на летовищі Ужгорода за аеронавігаційними приладами”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з 5 червня 2021 року вступає у дію Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про визначення умов використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки у зв’язку з наданням послуг з обслуговування повітряного руху призначеним українським провайдером аеронавігаційного обслуговування у Міжнародному аеропорту “Ужгород”.

За інформацією відомства, національна авіакомпанія “Роза Вітрів” розпочне виконання регулярних рейсів на аеродром міста Ужгород з 1 червня. Проте до 9 вересня польоти будуть здійснюватися за правилами візуальних польотів.

Також вже підготовлено публікацію щодо делегування повітряного простору Словаччини під управління Української сторони та зафіксовано дату вступу в дію цих змін з 9 вересня 2021 року.

“Розпочато фінальний етап підготовки до відновлення польотів за приладами на аеродромі. Триває активна робота Украероруху, Міністерства оборони Словацької Республіки та провайдера аеронавігаційних послуг Словаччини по реалізації заходів технічного характеру”, – додають у прес-центрі.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня