Румунія відсьогодні пом’якшує в’їзд для іноземців з третіх країн

Румунія відсьогодні пом’якшує в’їзд для іноземців з третіх країн

09:43 Червень 1, 2021

Життя 1086 3 хвилини

Magyar

Румунія скасувала заборону в’їзду на свою територію іноземних громадян та осіб без громадянства через пункти пропуску державного кордону з 1 червня, назвавши умови можливого в’їзду.

Про це повідомило посольство України в Румунії.

З 1 червня для іноземних громадян та осіб без громадянства, які прибувають до Румунії з третіх країн, встановлюється карантинний режим на 14 днів незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна.

Однак румунська влада встановила винятки, до яких належать:

– особи, вакциновані проти COVID-19, за умови завершення повної схеми вакцинації до в’їзду в Румунію. Після завершення вакцинації має пройти 10 днів.

– особи, які отримали підтвердження зараження вірусом COVID-19 за останні 90 днів до в’їзду в країну, що доведено медичними документами або шляхом перевірки бази даних Corona-forms. З моменту підтвердження зараження до дати в’їзду в країну має пройти не менше 14 днів.

– діти віком до 3 років, без необхідності представлення негативного результату тесту RT-PCR.

– діти від 3 до 16 років, якщо вони мають негативний результат тесту RT-PCR для COVID-19, виконаний не пізніше ніж за 72 години до посадки (для тих, хто подорожує громадським транспортом) або в’їзду на територію Румунії (для тих, хто подорожує власним транспортом).

– особи, які приїжджають до Румунії з країн/територій епідеміологічного ризику, але які до прибуття в Румунію провели останні 14 днів поспіль в одній або декількох країнах/територіях без епідеміологічного ризику.

– особи, які перетинають країну транзитом – якщо вони залишають територію Румунії не пізніше, ніж через 24 години після в’їзду на територію країни.

– особи, які залишаються на території Румунії на строк менше 3 днів (72 години) і мають негативний результат тесту RT-PCR на зараження вірусом SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години до посадки.

До винятків потрапила низка інших категорій громадян, таких як знімальні групи, члени міжнародних спортивних делегацій, водії вантажних транспортних засобів та інші.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня