У територіальних громадах Закарпаття створюють місцеві осередки Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС

У територіальних громадах Закарпаття створюють місцеві осередки Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС

13:06 Червень 9, 2021

Життя 1017 3 хвилини

Magyar

У більшості населених пунктів, де переважна кількість жителів є угорцями, функціонують місцеві осередки Молодіжної організації Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

Реформа децентралізації та еміграція молоді з області призвели до змін в осередках: стало чіткіше видно, де в краї молодь менш активна. Керівництво Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС вирішило, що після створення територіальних громад місцеві осередки теж потрібно відповідно переформатувати. Звичайно, це не означає, що ті, які діяли до цього часу, ліквідують, вони будуть дещо змінені, щоб полегшити співпрацю та сприяти більш ефективній роботі.

Першу ініціативу реалізували в Пийтерфолвівській ОТГ. Там молоді люди об’єднали зусилля і провели в селі Неветленфолу турнір із футболу. Того ж дня відбулися й установчі збори осередку Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС територіальної громади. До цього заходу долучилися голова Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Іштван Добша, його заступник Альберт Кардош, голова Берегівської райради Карло Резеш та голова Пийтерфолвівської ОТГ Йосип Оросі. Під час засідання обрали й голову осередку. Ним став Йожеф Бочкор-молодший.

«Я дуже радий, що є попит на проведення таких заходів, як нинішній футбольний турнір», – сказав Іштван Добша. А відтак зауважив, що місцева молодь уже довела свою активність і спроможність, тож, сподівається, у подальшому на Закарпатті для неї буде проводитися чимало цікавих та змістовних заходів.

Новообраний голова місцевого осередку Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Пийтерфолвівської ОТГ Йожеф Бочкор повідомив, що в населених пунктах територіальної громади чимало активних молодих людей, і висловив сподівання, що так буде і в подальшому. «Ми докладатимемо максимум зусиль, щоб прикрасити будні місцевої молоді змістовним дозвіллям», – наголосив він.

SD/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня