ВООЗ закликає європейців до відповідального та свідомого відпочинку

ВООЗ закликає європейців до відповідального та свідомого відпочинку

14:25 Червень 13, 2021

Життя 507 3 хвилини

Magyar

Незважаючи на те, що протягом останніх тижнів кількість нових випадків інфікування коронавірусом стало знижується, у Європі небезпека ще не минула, попереджає Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

Через це спеціалізована установа Організації об’єднаних націй, яка опікується проблемами охорони здоров’я у світовому масштабі, закликає європейців відпочивати влітку відповідально, свідомо та з урахуванням епідемічних ризиків, повідомляє Reuters.

«Найближчим часом у Європі збільшиться кількість подорожей, відбуватимуться масові заходи, масштабні фестивалі та спортивні події, саме тому ВООЗ закликає до обережності», – підкреслив на пресконференції директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге.

«Якщо ви приймете рішення подорожувати, робіть це відповідально. Знайте, які є ризики. Дійте зі здоровим глуздом і не створюйте загрозу для важко здобутих результатів», – сказав Ганс Клюге.

Смертність від COVID-19, кількість госпіталізованих та нових випадків захворювання зменшилися за останні два місяці, що спричинило послаблення обмежень у 36 із 53 європейських країн та регіонів. Минулого тижня в Європі було зареєстровано 368 нових випадків, що в п’ять разів менше, ніж на піку епідемії у квітні.

«Ми повинні визнати досягнення більшості країн регіону, але також і те, що небезпека не минула», – наголосив Клюге.

Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ зазначив, що так званий Delta-штам, виявлений в Індії, досі дає привід для занепокоєння. Ганс Клюге повідомив, що цей вид більш заразний, легше обходить захисні функції організму, тоді як багато представників найбільш вразливих груп, зокрема люди старші 60 років, ще досі не щеплені.

Загалом на сьогодні в Європі лише 30% від загальної кількості населення отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, і цього рівня вакцинації недостатньо, щоб уникнути чергової хвилі епідемії, особливо з огляду на відпустки та подорожі, підкреслив Клюге.

Джерело: liner.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня