ЄС пропонує обмежити термін дії щеплення дев’ятьма місяцями

ЄС пропонує обмежити термін дії щеплення дев’ятьма місяцями

20:50 Листопад 27, 2021

Життя 1549 3 хвилини

Magyar

Європейський Союз рекомендуватиме, щоб вакцини вважалися дійсними протягом 9 місяців, повідомляє Bloomberg. Очікується, що Європейська комісія запропонує державам-членам з 10 січня продовжити надання дозволу для в’їзду громадянам, які щеплені препаратами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Однак для стимулювання повторної вакцинації, щеплення вважатимуться дійсними протягом 9 місяців. Це стосуватиметься поїздок за межі ЄС.

Уряди країн-членів прагнуть зменшити відмінності в правилах про термін дії вакцин, щоб полегшити процес щеплення бустерними дозами.

Водночас члени ЄС можуть займати іншу позицію в протидії четвертій хвилі епідемії, оскільки частка вакцинованих людей різна в кожній окремій державі.

У зв’язку зі збільшенням кількості інфікованих, з 1 березня може бути скасований перелік країн, з яких дозволяється в’їзд на континент, незалежно від статусу вакцинації.

Згідно з новими правилами, діти віком від 6 до 17 років зможуть прибути в ЄС з негативним ПЛР-тестом, навіть якщо не були щеплені. Однак держави-члени можуть вимагати тестування після в’їзду та проходження карантину. Пропозиції ще мають схвалити члени Євросоюзу.

Особи, щеплені препаратами, схваленими ВООЗ, але не затвердженими ЄС, а також тим, хто одужав від хвороби, треба буде мати негативний ПЛР-тест для підвищення безпеки.

Із 1 березня правила щодо подорожей будуть ґрунтуватися виключно на статусі захисту, незалежно від країни. Держави-члени зможуть приймати лише вакцинованих, тих, хто одужав або подорожує у зв’язку з невідкладними справами. Березневий термін дає можливість країнам, які не входять до ЄС, активізувати свої програми вакцинації.

 (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня