Французам не рекомендують здійснювати покупки на сайті Wish

Французам не рекомендують здійснювати покупки на сайті Wish

18:03 Листопад 27, 2021

Життя 999 3 хвилини

Magyar

Служба захисту прав споживачів Франції доволі жорстким рішенням практично заборонила здійснювати покупки в інтернет-магазині Wish. Міністерство економіки країни доручило постачальникам вебпослуг, пошуковим системам і мобільним маркетплейсам видаляти або фільтрувати посилання на Wish зі своїх пропозицій.

Це пов’язано з поганими показниками сайту під час нещодавно проведеного відомством дослідження. У його рамках французи здійснили на Wish загалом 140 пробних покупок. При цьому 95% придбаних іграшок не відповідали встановленим правилам безпеки, а 45% узагалі були визнані особливо небезпечними для дітей.

Wish виявився ненадійним і для купівлі електроніки. За даними дослідження, лише 95% придбаних французами електротоварів відповідали встановленим нормам, а 90% забракованої продукції під час перевірок виявилися небезпечними.

Про ці результати міністерство повідомило й інтернет-магазину. Однак він не виявив бажання співпрацювати задля вирішення проблем.

За даними міністерства, якщо деякі небезпечні товари й були видалені, незабаром вони знову з’являлися на Wish і часто від того ж продавця. А попередні покупці продукції не були належним чином проінформовані сайтом про недоліки або небезпеку, незважаючи на отриману від органів влади інформацію.

Саме через це зрештою було прийнято рішення фактично заборонити Wish. Проте це не означає блокування сайту, адже його немає лише у французьких пошукових системах та маркетплейсах мобільних додатків.

Водночас міністерство попередило: якщо ставлення інтернет-магазину не зміниться, його внесуть до списку заблокованих. А до тих пір громадянам Франції не рекомендують замовляти товари на сайті.

Джерело: pcforum.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня