Уряд Чехії оголосив про запровадження надзвичайної ситуації через епідемію коронавірусу

Уряд Чехії оголосив про запровадження надзвичайної ситуації через епідемію коронавірусу

18:37 Листопад 27, 2021

Життя 690 3 хвилини

Magyar

У Чехії уряд оголосив на 30 днів режим надзвичайної ситуації, заявив прем’єр-міністр країни Андрей Бабіш.

Відповідне рішення глава уряду обґрунтував значним зростанням кількості хворих на коронавірус у лікарнях. Крім того, загальні протиепідемічні заходи, про які ведуться переговори, були б неможливими без введення надзвичайного стану, додав Андрей Бабіш.

За даними чеських ЗМІ, найгірша ситуація склалася в Моравії. Зокрема в четвер 19 пацієнтів були доставлені з Брно до Праги через брак місць у лікарнях.

У зв’язку з коронавірусом режим надзвичайної ситуації в Чехії досі оголошували двічі: уперше це було торік із середини березня до середини травня, а потім із початку жовтня (з кількома продовженнями) аж до середини квітня 2021-го. Відповідно до закону, уряд має негайно повідомити про запровадження надзвичайної ситуації палату депутатів, яка може схвалити чи скасувати її.

У Чехії з початку листопада стрімко зростає кількість нових підтверджених випадків зараження коронавірусом. Зокрема у вівторок у країні зафіксували рекордну кількість – майже 26 тисяч нових випадків.

У лікарнях перебувають 5900 хворих, 850 з яких, за даними лікарів, у важкому стані. Досі найгірша ситуація була в березні. Тоді в лікарнях опинилося 9,5 тисячі хворих на коронавірус, зокрема 2 тисячі – у відділеннях інтенсивної терапії. За даними медиків, нинішня велика кількість нових випадків відобразиться на кількості пацієнтів приблизно через два тижні.

 (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня