Чоловіки важче переживають розрив, ніж жінки - вчені

Чоловіки важче переживають розрив, ніж жінки - вчені

15:22 Грудень 2, 2021

Життя 528 2 хвилини

Magyar

Міжнародна група психологів під керівництвом дослідників з університету Ланкастера виявила, що чоловіки набагато частіше обговорюють емоційні проблеми у стосунках, ніж жінки. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Social and Personal Relationships, повідомляє Eurek Alert, передає Корреспондент.net.

Наголошується, що початковою метою дослідження була спроба скласти карту найпоширеніших проблем у взаєминах, з якими зіштовхуються люди, які не працюють із консультантами та психотерапевтами.

Для цього експерти проаналізували демографічні та психологічні характеристики понад 184 000 осіб, які поділилися своїми проблемами у стосунках на анонімному онлайн-форумі.

Найпоширенішими виявилися комунікативні проблеми: практично кожен п’ятий респондент наголосив на труднощах в обговоренні складних питань, а кожен восьмий поскаржився на відсутність довіри у стосунках.

Примітно, що найчастіше люди згадували емоційний біль, спричинений проблемами, а не самі проблеми.

Крім того, під час аналізу було виявлено несподівані гендерні особливості. Як виявилося, чоловіки набагато частіше обговорюють емоційні проблеми у мережі, ніж жінки. Ці дані вказують на помилковість стереотипу про те, що чоловіки менш емоційно залучені до стосунків.

“Той факт, що тема серцевого болю найчастіше обговорювалася чоловіками, наголошує, що на чоловіків, принаймні, так само емоційно впливають проблеми у стосунках, як і на жінок”, – наголосила провідний автор дослідження Шарлотта Ентвістл.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня