Рада заборонила рекламу електронних сигарет

Рада заборонила рекламу електронних сигарет

18:24 Грудень 16, 2021

Життя 1950 2 хвилини

Magyar

Верховна Рада, 16 грудня ухвалила закон, яким зокрема врегульовується ринок електронних пристроїв для куріння та вводиться заборона реклами бездимних тютюнових виробів та пристроїв для куріння тютюнових виробів.

Документом, зокрема, передбачені:

  • заборона реклами та стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них;
  • встановлення штрафу за їхню реалізацію особам, які не досягли 18 років, у розмірі 1020 грн, а в разі повторного протягом року порушення – 10 200 грн;
  • збільшення площі медичних попереджень на упаковках сигарет (65% пачки);
  • заборона ароматизованих сигарет;
  • заборона куріння з використанням пристроїв для нагріву в усіх громадських місцях та приміщеннях за аналогією з курінням звичайних цигарок.

Так, законом буде заборонено виробництво і продаж міцних сигарет (більше 1 мг нікотину, 10 мг смоли та 10 мг монооксиду вуглецю), різних тютюнових виробів, які містять вітаміни, кофеїн, таурин та інші добавки, які можуть змінювати смак чи аромат, колір диму, полегшувати його вдихання та створювати враження, ніби куріння є корисним для здоров’я або надає додаткову енергію.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня