В одному з афганських міст Талібан наказав обезголовити манекени

В одному з афганських міст Талібан наказав обезголовити манекени

10:02 Січень 8, 2022

Життя 1387 3 хвилини

Magyar

У середу Талібан закликав торговців у Гераті, що на заході Афганістану, видалити голови манекенів, оскільки вони вважають, що наявність манекенів порушує ісламське законодавство. Вони не задовольняються тим, що купці просто покривають голови фігур або ховають їх.

Азіз Рахман, речник Міністерства релігії Талібану, заявив пресі, що вони не задовольняться тим, щоб торговці просто покривали голови манекенів або ховали їх. Таліби, які захопили в серпні владу в Афганістані, вважають, що фігури з головами можуть бути прирівняні до заборонених в ісламі ідолів, тому наказали використовувати лише обезголовлені манекени. Засноване «Талібаном» міністерство з пропаганди чесноти та запобігання пороку зобов’язало власників магазинів, розташованих у провінції Герат на заході країни, наслідувати цей приклад і залишити лише манекени без голови. Бізнесменам, які не виконали цю умову, пригрозили покаранням.

Під час свого першого терміну правління з 1996 по 2001 рік Талібан уже вводив кілька подібних положень, найбільший скандал викликало знищення статуй Будди в долині Баміан.

Хоча таліби домагаються визнання від міжнародної спільноти з моменту приходу до влади в серпні минулого року, це не перша суперечлива норма з моменту створення їхнього уряду. Раніше, серед іншого, жінкам забороняли відправлятись у далекі поїздки без супроводу родича-чоловіка, а водіям транспорту наказували перевозити лише жінок в «ісламському одязі».

Джерело:  (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня