У Румунії оштрафували кілька тисяч людей через цифрову анкету

У Румунії оштрафували кілька тисяч людей через цифрову анкету

13:11 Січень 17, 2022

Життя 785 2 хвилини

Magyar

Кілька тисяч осіб отримали чималі штрафи від органів охорони здоров’я в Румунії через хаос із цифровими анкетами, повідомляє Transindex.

З 20 грудня, відповідно до розпорядження уряду, всім особам, які прямують до Румунії, необхідно заповнити цифрову анкету.

Це рішення було обґрунтоване тим, що на основі анкетних даних співробітники управління з громадського здоров’я зможуть легше ідентифікувати та зв’язуватися з особами, які контактували під час подорожі з громадянами, зараженими коронавірусом.

Але більшість населення не знала про це правило, і згодом тих, хто приїхав до Румунії в період свят, оштрафували.

«Влада надала та продовжує надавати мінімальну інформацію громадянам, які подорожують, про постанову уряду. Це особливо стосується працівників прикордонної поліції Румунії, хоча в постанові уряду зазначено, що перевіряти наявність цифрової анкети – обов’язок прикордонної поліції. Для цього в них є всі можливості, оскільки, за даними Спеціальної служби телекомунікацій (СТС), яка створила цифровий інтерфейс, прочитавши документ, що посвідчує особу, в цифровому вигляді, прикордонники можуть одразу побачити, чи заповнив громадянин цифрову анкету», – цитує видання заяву Угорської народної партії Трансильванії.

У заяві зазначається, що через незадовільне інформування чимало людей не заповнили цифрову анкету не з власної провини, тому закликають компетентні органи зробити все можливе для вирішення ситуації.

(transindex.ro)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня