Учні-мусульмани в Німеччині нав’язують іншим власні закони

Учні-мусульмани в Німеччині нав’язують іншим власні закони

12:56 Січень 19, 2022

Життя 1292 4 хвилини

Magyar

Як виявило нещодавнє дослідження, мусульманська молодь у деяких школах чинить дедалі більший тиск на вчителів. У багатьох закладах столиці Німеччини учні вважають суворі ісламські закони пріоритетом, а батьки заохочують своїх дітей до такого світосприйняття, пише міжнародний інформаційний портал V4NA.

Релігійний гніт є поширеною проблемою в школах Берліна. Мусульманська молодь хоче впроваджувати ісламські закони в установах, тож зростає тиск на викладачів і учнів-німців, які в багатьох місцях і без того становлять меншість. Саме це підкреслюється в опитуванні Асоціації за демократію та різноманітність у школах (Verein für Demokratie und Vielfalt in Schule und beruflicher Bildung). Опитування в основному стосувалося шкіл, де понад 90% дітей походять із мусульманських сімей. У деяких закладах настільки багато страху та репресій, що в результатах дослідження навіть не згадуються конкретні школи, пише тижневик Preussische Allgemeine Zeitung .

У кількох навчальних закладах учителі повідомили, що учні-мусульмани вимагають надати їм педагогів з мусульманським походженням, а німців зобов’язують носити хустки й одягатися так, як мусульмани. Є школи, де молодь не хоче слухатися дорослих, які викладають у немусульманському вбранні, а в інших замальовують або виривають зображення Ізраїлю з географічних атласів. Крім того, діти вимагають святкування Рамадану. Є також школи, де учні навіть не дають пити своїм однокласникам, які не є мусульманами. Як наслідок, на сьогодні багато закладів керуються законами шаріату, що ґрунтуються на суворому тлумаченні ісламу.

Керівництво однієї школи каже, що жінки та учениці стикаються зі зростанням сексуальної ворожості. Директор закладу заявив, що хоча дві третини учнів – дівчата, хлопці-мусульмани пригнічують їх і вимагають, щоб вони поводилися відповідно до традиційних мусульманських цінностей. Батьки-мусульмани також чинять дедалі більший тиск на школи. Дівчата можуть відвідувати уроки фізкультури лише, якщо одягають довгий плащ для занять спортом. А під час Рамадану батьки часто змушують дітей ходити в туалет у певний час і молитися там. Таким чином, у школах часто буває, що учні кидають уроки під час молитви.

Мусульманські іммігранти не просто нав’язують власну культуру в школах. У різних частинах Німеччини німців за допомогою плакатів і знаків закликають переймати мусульманські звичаї. Нещодавно автомобіліст сфотографував на шосе плакат, де було написано: «Інтегруйся, біла жінко!»

Джерело: Magyar Nemzet

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня