У Windows 11 з'явиться підтримка сторонніх віджетів

У Windows 11 з'явиться підтримка сторонніх віджетів

16:57 Січень 19, 2022

Життя 1138 2 хвилини

Magyar

У другій половині року Microsoft випустить Windows 11 22H2 (Sun Valley 2) – перше велике оновлення для своєї нової програмної платформи. Воно передбачає поліпшення якості та усунення недоліків інтерфейсу користувача. Водночас Windows 11 22H2 принесе низку нововведень, одним із яких стане підтримка сторонніх віджетів.

На це вказує оновлений посібник для розробників, опублікований на сайті Microsoft. У ньому сказано, що разом з оновленням можливості віджетів у Windows 11 будуть істотно розширені, а також з’явиться підтримка сторонніх віджетів. З документації стає зрозуміло, що йдеться про вебвіджети, і на нинішньому етапі Microsoft не дозволить стороннім розробникам створювати віджети Win32 або UWP. Однак не можна виключати, що в майбутньому софтверний гігант перегляне своє ставлення до цього питання.

Крім того, наголошується, що розповсюдження вебвіджетів сторонніх виробників може здійснюватися не тільки через фірмовий магазин Microsoft Store. У документації згадуються й «адаптивні картки», які є «фрагментами інтерфейсу користувача, що не залежать від платформи» і призначені для інтеграції з віджетами.

Не виключено, що Microsoft співпрацює з деякими сторонніми розробниками, котрі займаються створенням віджетів для Windows 11. На сьогодні мало що відомо про це. Очевидно, більше інформації про нові віджети з’явиться ближче до запуску оновлення Sun Valley 2.

Джерело: sg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня