Закордонні угорці можуть їхати до США лише з візами

Закордонні угорці можуть їхати до США лише з візами

14:58 Січень 21, 2022

Життя 798 2 хвилини

Magyar

Влада США дозволяє вільний в’їзд лише тим громадянам Угорщини, які народилися на території сучасної Угорщини.

Згідно з рішенням влади США, громадяни Угорщини, які народилися за межами нинішніх кордонів Угорщини, більше не будуть звільнені від візового обов’язку, повідомляє трансільванська угорськомовна газета «Krónika».

Влада США дозволяє подавати заяву на ESTA (Електронна система авторизації подорожей) лише для громадян Угорщини, які народилися на території Угорщини.

За даними видання, відповідне рішення було прийнято ще в лютому минулого року, але на нього не звернули увагу, оскільки через епідемію коронавірусу Вашингтон увів обмеження на поїздки. Торік протягом кількох місяців громадянам країн Шенгену був заборонений в’їзд до США.

На відповідне правило на своєму сайті вже звертає увагу і Консульська служба Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини в рубриці про умови в’їзду та проживання в США, повідомляє видання.

Якщо громадяни Угорщини, які народилися за межами нинішніх кордонів Угорщини, їдуть до США, вони повинні подати заявку на отримання візи, навіть якщо вони живуть в Угорщині роками чи навіть десятиліттями.

Закарпатські угорці можуть це зробити лише в дипломатичному представництві в Києві, адже Посольство США у Будапешті приймає тільки громадян Угорщини, які постійно живуть в Угорщині.

(kronika.ro)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня