Відрізнити Covid від грипу можна за допомогою угорського швидкого тесту

Відрізнити Covid від грипу можна за допомогою угорського швидкого тесту

18:43 Січень 23, 2022

Життя 957 2 хвилини

Magyar

Якщо є підозра на інфекцію Covid-19, можна провести швидкий діагностичний тест і протягом 15 хвилин визначити, чи симптоми викликані коронавірусом, чи вірусом грипу.

Результати тесту «GeneFinder Covid-19» можуть допомогти медикам розпочати своєчасне лікування пацієнтів відповідно до типу інфекції. Тест дозволяє пацієнтам запобігти поширенню коронавірусу у власному оточенні.

Успішність експрес-тесту на антиген підтвердила Угорська національна вірусологічна лабораторія.

Експрес-тест на антиген, доступний в аптеці під назвою «GeneFinder Covid-19», сертифікований лабораторією найвищого рівня в Угорщині, також придатний для відділення мутацій коронавірусу від вірусу грипу.

Клінічні дослідження тесту «GeneFinder Covid-19» показало, що точність і чутливість цього експрес-діагностичного тесту майже еквівалентна ПЛР-тесту, який проводять лише в лабораторних умовах.

В Угорщині переважна більшість захворювань спричинена штамом «омікрон», який швидко поширюється, але присутні також мутація «дельта» та вірус грипу, тому для населення важливо отримувати достовірні результати навіть у домашніх умовах.

 (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня