Гебреісус: «У фінансуванні ВООЗ необхідна зміна парадигми»

Гебреісус: «У фінансуванні ВООЗ необхідна зміна парадигми»

19:09 Січень 25, 2022

Життя 578 2 хвилини

Magyar

Організація приречена на провал без зміни парадигми фінансування, заявив Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус на пресконференції, повідомляє Guardian.

Попередження Гебреісус адресував країнам – членам ООН. На його думку, коронавірус і 5,5 мільйона жертв пандемії показали необхідність зміцнення систем охорони здоров’я, а також підготовки людства до майбутніх пандемій, принаймні на рівні планів.

Генеральний директор ВООЗ під час пресконференції окремо зупинився і на ситуації щодо коронавірусу. За його словами, умови все ще ідеальні для розвитку нових штамів. Він також назвав небезпечним те, що деякі країни вважають «Омікрон» останнім штамом коронавірусу. Тобто припущення, що людство перебуває на завершальній стадії існування вірусу, хибне. «Навпаки, умови для появи нових штамів усе ще існують», – заявив Гебреісус.

Відповідно до своєї попередньої заяви, він і надалі вважає, що людство може зупинити коронавірус, навіть у 2022 році, але цієї мети, за його словами, можна досягнути, лише дотримуючись доктрин ВООЗ. Зокрема вакцинувавши 70% населення країн до середини року.

«Навчитися жити з коронавірусом не означає пустити інфекцію у вільне плавання, – наголосив він. – Це не значить, що ми повинні змиритися з тим, що 50 тисяч людей щотижня вмирають від хвороби, якій можна запобігти та яку можна вилікувати».

hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня