Генеральний директор ВООЗ буде переобиратися на другий термін без опонента

Генеральний директор ВООЗ буде переобиратися на другий термін без опонента

20:59 Січень 26, 2022

Життя 754 3 хвилини

Magyar

Тедрос Аданом Гебреїсус буде балотуватися на переобрання на посаду Генерального директора Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) без жодних опонентів.

Нинішній очільник ВООЗ Тедрос Адханом Гебреїсус виявився єдиним кандидатом на майбутніх виборах на посаду нового Гендиректора, повідомляється на сайті організації.

Це ефіопський державний діяч, колишній міністр закордонних справ Ефіопії (2012–2016), Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я з 2017-го.

«Не можу підібрати слів. Я вдячний за вашу підтримку», – заявив Тедрос після голосування у вівторок. «Останні два роки виявилися дуже важкими», – додав Генеральний директор ВООЗ, який також подякував міжнародній спільноті за підтримку, яку вона надала під час епідемії коронавірусу.

На 150-й сесії, що відкривається в Женеві, виконавчий комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я розгляне кандидатуру Гебреїсуса на призначення Генеральним директором ВООЗ на другий п’ятирічний термін. Рішення має бути ухвалене шляхом таємного голосування на асамблеї з 22 по 28 травня.

Зазначається, що прийом кандидатур здійснювався до 23 вересня 2021 року. Гебреїсуса запропонували 28 країн – членів організації. Це, зокрема, Австрія, Ірландія, Казахстан, Бахрейн, Барбадос, Данія, Індонезія, Хорватія, Ботсвана, Острови Кука, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Іспанія, Кенія, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Оман, Португалія, Руанда, Словаччина, Швеція, Тонго, а також Трінідад та Тобаго.

Гендиректор є головною адміністративною особою ВООЗ, яка здійснює контроль за міжнародною діяльністю організації у сфері охорони здоров’я. Гебреїсус очолив ВООЗ у 2017 році.

Джерело: portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня