На думку більшості європейців, Брюссель не справився з епідемією

На думку більшості європейців, Брюссель не справився з епідемією

10:51 Червень 28, 2020

Життя 501

Magyar

Згідно з одним опитуванням, більшість жителів країн Євросоюзу вважає, що ЄС не виконав свої зобов’язання, реагуючи на пандемію коронавірусу, – передає міжнародне інформаційне агентство V4NA.

Дослідження виявило, що більшість респондентів вважає – ЄС не “доріс” для виконання такого завдання.

Жодна з країн, окрім Болгарії та Данії, не погодилась із твердженням, що Союз виправдав очікування, покладені на нього. Крім того, 63% опитаних італійців  не згодні з тим, що ЄС провалив боротьбу з епідемією.

Більш того, багато респондентів вважало, що ЄС був «неактуальним» під час кризи. Цікаво, що Болгарія була однією з країн, яка найбільше погодилася з цим твердженням.

За словами опитаних, у надзвичайний період із  більшості країн-членів вони не можуть розраховувати ні на кого. У трьох випадках підтримка ВООЗ отримала порівняно більше голосів, але допомога ЄС у всіх країнах, в яких проводили опитування, – крім Португалії, – була незначною.

Загалом дослідження підсумувало, що країни ЄС очікують більшої співпраці на континенті. Автори також зазначають, що співпраця не стосується подальшої інституціоналізації, а скоріше вираження прагнення до стабільності. “Йдеться про зміцнення, а не про послаблення національного суверенітету”, – наголосили вони.

Джерело: origo

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня