Шкарлет: я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас

Шкарлет: я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас

09:51 Липень 5, 2020

Життя 4138 3 хвилини

Magyar

Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас, першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі, – заявив виконуючий обов’язки міністра освіти Сергій Шкарлет в інтерв’ю порталу новин “Лівий Берег», оприлюдненому в суботу.

Стосовно епідемії коронавірусу та питання освіти, Шкарлет, серед іншого, заявив, що головна його робота – забезпечити умови для дітей, аби вони могли ходити до школи. “Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас”, – наголосив він, зазначивши: якщо ситуація буде загострюватися, то дистанційний режим буде знову запроваджено. “Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі”, – підкреслив Сергій Шкарлет.

Виконуючий обов’язки міністра освіти також розповів, що міністерство розробляє запасні варіанти. Можливо, це буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити, – додав він. На його думку, потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію, – зазначив Сергій Шкарлет.

Шкарлет нагадав, що під час карантину йому вдалося поспілкуватися з величезною кількістю батьків, які наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта – це не зовсім освіта. Якщо, наприклад, у родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? – запитує міністр. Крім того, – продовжив він, – діти, якщо це молодша школа, потребують догляду, адже їхнім батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання – буде соціальне сирітство, – зазначив Сергій Шкарлет.

Джерело: vb/lb.ua

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня