Жнятинський садочок на Мукачівщині отримав допомогу від ТУКЗ-КМКС

Жнятинський садочок на Мукачівщині отримав допомогу від ТУКЗ-КМКС

09:13 Вересень 12, 2020

Життя 571

Magyar

11 вересня дошкільний навчальний заклад села Жнятино Мукачівського району отримав засоби захисту від Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) для безпечної роботи під час епідемії.

Керівникам садочка маски, одноразові рукавички, дезінфектори та безконтактний термометр вручили сільський голова Янош Орос та очільниця місцевого осередку ТУКЗ-КМКС Сільвія Орос.

«Ми вивчили потреби закладу, директор повідомила нам, що саме необхідно. Тож намагалися доставити все це в садочок якомога швидше. Товариство угорської культури Закарпаття й раніше надавало підтримку в Жнятині, адже засоби захисту організація передавала також медичному закладу. Оскільки село багатонаціональне, садочок відвідують і українці, і угорці, допомогу отримають усі», – зазначила Сільвія Орос.

Директор Жнятинського дошкільного навчального закладу Агнетта Гайдош, відповідаючи на наше питання, повідомила: «У садочку функціонують три групи – одна угорська та дві українські. Загалом заклад відвідують 48 діток. Ми дотримуємося протиепідемічних правил, аби малеча мала можливість ходити в садок. В угорській групі наразі займаються 18 вихованців. Дуже вдячна всім, хто підтримує заклад, зокрема Товариству угорської культури Закарпаття».

ТУКЗ-КМКС надає допомогу дошкільним навчальним закладам для забезпечення дотримання протиепідемічних правил під час роботи на всій території області.

VE/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня