Продається будинок, який надихнув Емілі Бронте на написання роману «Буремний перевал»

Продається будинок, який надихнув Емілі Бронте на написання роману «Буремний перевал»

12:21 Вересень 13, 2020

Життя 1060

Magyar

Будинок, який надихнув Емілі Бронте на роман «Буремний перевал», продається за понад 1 мільйон фунтів. У дитинстві письменниця часто зупинялася в Понден-Холлі в Стенбері, який був побудований у 1541 році в Західному Йоркширі.

Будівля та навколишні угіддя відіграють центральну роль у романі Бронте «Буремний перевал», нагадує у статті видання BBC News.

Споруду в 2014 році переобладнали під гостьовий будинок його власники – Стів Браун та Джулі Ахерст.

Сестри Бронте – Емілі, Енн і Шарлотта – вперше відвідали Понден-Холл у вересні 1824 року, сюди вони переїхали через повінь, спричинену дощами. Але вони відвідували його і пізніше декілька разів. Емілі Бронте описала це місце не тільки у «Буремному перевалі», але й у своєму романтичному романі «Незнайомка з Вілдфел-Холу».

Бібліотека Понден Холла, в якій також зберігалися твори Шекспіра, була дуже важливою для сестер Бронте, вони часто нею користувалися.

Емілі та Енн Бронте померли від туберкульозу одна за одною протягом шести місяців між 1848 і 1849 роками, хвороба також забрала життя їхнього брата Бранвелла. Шарлотта Бронте продовжувала писати і після сімейної трагедії, вийшла заміж і померла в 1855 році.

Нинішні власники переїхали до будинку в 1998 році та відремонтували історичну будівлю.

Джерело: mti

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня