У селі Гать створили місцеву спілку Еган Еде. ВІДЕО

У селі Гать створили місцеву спілку Еган Еде. ВІДЕО

13:31 Вересень 15, 2020

Життя 441

Magyar

У селі Гать Берегівського району створили місцеву спілку Еган Еде. Мета спілки – об’єднати місцевих підприємців, які стали успішними учасниками програми економічного розвитку Егана Еде. До спілки можуть приєднатися і ті, хто лише планує стати учасником програми.

Головою спілки Егана Еде у селі Гать шляхом відкритого голосування обрали місцевого підприємця Арнольда Гей. На зборах також обрали заступника голови спілки та голову комісії. Місцеві підприємці, здебільшого, були учасниками програми підримки сільськогосподарської діяльності.

За останній час у селі було зареєстровано 22 нових підприємств, що мало позитивний вплив на місцевий бюджет. Під час заходу секретар з питань сільського господарства та місцевого самоврядування Товариства угорської культури Закарпаття Андраш Мештер підкреслив, що спілки Егана Еде, як своєрідний міст, пов’язують місцевих підприємців з програмою, яку підтримує Угорський уряд.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня