У Китаї лічильник показуватиме, що робить в Інтернеті користувач молодший 18 років

У Китаї лічильник показуватиме, що робить в Інтернеті користувач молодший 18 років

16:10 Жовтень 23, 2020

Життя 3332 3 хвилини

Magyar

У Китаї на осіб молодших 18 років поширюються суворі правила користування Інтернетом. З червня наступного року будуть застосовуватися нещодавно розроблені норми, які зменшать звикання, але водночас ще більше обмежать і дотепер не надто вільне життя користувачів всесвітньої мережі. Правила також обтяжують і провайдерів.

Китай дуже хоче, щоб його молодь не стала залежною від онлайн-відеоігор чи послуг. Тому влада переглянула деякі свої закони й вирішила, що для тих, хто не досяг 18 років, потрібні набагато суворіші правила, оскільки таким чином прагнення до безперервної гри можна придушити ще в зародку.

За інформацією Reuters, нові заходи набудуть чинності 1 червня наступного року й охоплюватимуть практично все, зокрема прямі трансляції в грі та використання соціальних мереж.

Це не пряма та повна заборона, а створення перешкод. Наприклад, навіть для перегляду відео в Інтернеті повинен бути встановлений лічильник, який відстежує, як довго особа відключена, і попереджає, коли закінчився час для відпочинку.

Функції мають бути створені оператором та внесені до програмного забезпечення.

Наразі не відомо про санкції, які запровадять проти компаній, що відмовляться вносити зміни, як це вимагає держава. Слід зазначити, що Китай і досі штрафував компанії, котрі не працювали за встановленими правилами, наприклад, роблячи їхні послуги недоступними. Тому можна припустити, що держава не буде поблажлива і в цьому питанні.

У Китаї на використання Інтернету діють набагато суворіші правила, ніж у будь-якій іншій країні. Зокрема користувачі не можуть ховатися за нік-неймами і мають змогу грати лише після того, як пред’явили документ. Обмеження, закріплене в законодавстві, стосується переважно молодих людей, і як стверджують, на це є причини, наприклад, велика кількість короткозорих учнів. Крім того, гра на комп’ютері, часто до пізньої ночі, може негативно впливати на навчання в школі.

 (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня