В Україну прибула перша партія апаратів ШВЛ

В Україну прибула перша партія апаратів ШВЛ

16:11 Листопад 20, 2020

Життя 506

Magyar

За рахунок COVID-фонду купили 200 апаратів ШВЛ. 100 вже в Україні. Вартість контракту – 84 млн грн. Апарати розподілять в лікарні Києва, Київської області і в регіональні медустанови.

Україна отримала перші 100 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ). 89 апаратів перебувають на складі в Києві і незабаром будуть відправлені в регіональні лікарні. Ще 11 розвезуть по семи столичних лікарнях і в чотири лікарні Київської області, повідомила прес-служба ДП Медичні закупівлі України на своїй сторінці у Facebook.

Друга партія, а це ще 100 одиниць обладнання, прибуде найближчим часом.

“ДП Медичні закупівлі України законтрактувала 200 апаратів ШВЛ. Всі апарати – експертного класу, і успішно використовуються як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу. Апарати відповідають всім необхідним технічним характеристикам /…/ Апарати виробництва шведської компанії”, – йдеться в повідомленні.

Вартість закупівлі 200 апаратів становить 84 мільйони гривень, тобто один апарат ШВЛ коштував 420 тисяч гривень.

Апарати були закуплені за рахунок стабілізаційного фонду боротьби з поширенням COVID-19 Державного бюджету України.

У повідомленні вказується, що станом на 19 листопада 2020 року завантаженість апаратів ШВЛ в українських лікарнях не перевищувала 15% від наявного фонду апаратів (681 одиниця використовується із загальної кількості 4 703 одиниці).

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня