Оголосили переможців конкурсу збереження різдвяних народних традицій, який проводила Молодіжна організація Товариства угорської культури Закарпаття

Оголосили переможців конкурсу збереження різдвяних народних традицій, який проводила Молодіжна організація Товариства угорської культури Закарпаття

16:27 Січень 5, 2021

Життя 789 2 хвилини

Magyar

25 заявок з усіх районів Закарпаття надійшло на онлайн-конкурс різдвяних народних традицій, оголошений 6 грудня Молодіжною організацією Товариства угорської культури Закарпаття. Переможців конкурсу оголосили 31 грудня, вони отримали цінні подарунки та грошові призи.

Традиція різдвяно-новорічних привітань та добрих побажань відома і практикується в певній формі і сьогодні. Молодіжна організація Товариства угорської культури Закарпаття ініціювала онлайн-конкурс із метою привернути увагу молоді до місцевих народних звичаїв.

Конкурс провели на сторінці організації у соцмережі Facebook. Учасники долучилися до нього віршованими, прозовими номерами, а також колядуванням, піснями. Членами журі були Едіна Шін, голова Благодійного фонду «Закарпатський обласний угорський драматичний театр», представник Закарпатської філії Мережі Будинку традицій (Hagyományok Háza Hálózat) Еніке Вараді, а також актор Закарпатського обласного угорського драматичного театру Аттіла Ференці.

У першу чергу оцінювали автентичність представленого матеріалу, якість та метод презентації. Згідно з рішенням журі, перше місце присуджено греко-католицькій вертепній групі с. Шаланки, яка представила на конкурі різдвяне вертепне дійство (приз склав 3000 гривень). На другомі місці – Жофія Гомокі (2000 гривень), а Ребека Шіпош отримала приз глядацьких симпатій і грошову премію розміром 1500 гривень. А спеціальний приз Благодійного фонду «Закарпатський обласний угорський драматичний театр» отримала Лілієн Газдаг.

ev/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня