ВООЗ виявила в Україні п'ять мутацій коронавірусу

ВООЗ виявила в Україні п'ять мутацій коронавірусу

10:44 Січень 13, 2021

Життя 301 2 хвилини

Magyar

В Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусної інфекції. Про це повідомила директор Львівського обласного лабораторного центру, епідеміолог Наталія Іванченко на брифінгу, передає “Укрінформ“.

«На Львівщині не визначають різновиди коронавірусу, але позитивні зразки скеровуються в Київ у Центр громадського здоров’я, і вони для проведення секвенування ці зразки відправляють у референс-лабораторію Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження», – цитує Іванченко

За її словами, зокрема, на Львівщині циркулює вірус лінії о 1.1, тобто китайського походження.

Разом з тим, дослідниця запевнила, що “британського” різновиду коронавірусу, що відрізняється високою заразністю, в Україні поки не виявлено.

За словами Іванченко, українські фахівці продовжать відправляти до референс-лабораторії ВООЗ подальші зразки, щоб дізнатися, які саме генетичні зв’язки відбулися і чи з’явився у Львівській області “британський” зразок коронавірусу.

Епідеміолог додала, що таке дослідження є дуже спеціалізованим і коштує дорого.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня