Україна пропонує надання послуги, якої немає в інших країнах Європи

Україна пропонує надання послуги, якої немає в інших країнах Європи

12:49 Лютий 18, 2021

Життя 653 2 хвилини

Magyar

Серед поляків надзвичайно популярно одружуватися в Україні, адже це можна зробити за один день, повідомляє видання onet.pl.

Послугу «Шлюб за добу» запровадили в Україні у 2016 році. Зазвичай після подачі заяви потрібно чекати щонайменше 30 днів.

Сервіс набув популярності серед іноземців. Лише торік послугою в Україні скористалися понад 7600 закордонних пар здебільшого з Росії, Польщі та Німеччини. У 2019 році тільки з Польщі з цією метою в нашу країну прибуло 650 осіб.

Для укладення шлюбу за прискореною процедурою достатньо записатися по телефону й за день до церемонії пред’явити необхідні документи. В іноземців це може зайняти трохи більше часу, адже Державна міграційна служба повинна проаналізувати документи, наприклад, щоб перевірити, чи легально перебувають в Україні особи, які прибули з-за кордону.

Окрім представників зазначених країн, послугою користуються й турки, ізраїльтяни, канадці, білоруси, американці. Таким чином укладається й чимало змішаних шлюбів, у яких тільки чоловік чи дружина є українцями. Сервісом користуються також українці, які приїжджають додому лише на день-два під час роботи за кордоном.

На сьогодні послуга доступна в 75 містах України.

Джерело: napi.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня