Роскомнадзор не блокуватиме Twitter

Роскомнадзор не блокуватиме Twitter

19:30 Квітень 6, 2021

Життя 177 3 хвилини

Magyar

Російський орган з питань засобів масової інформації та телекомунікацій (Роскомнадзор) продовжить сповільнювати трафік соцмережі Twitter до 15 травня, проте заявив, що не буде переходити до загального блокування доступу, оскільки компанія-постачальник змінила свої принципи та швидкість модерування контенту в Росії.

У понеділок Twitter заявив, що 1 квітня провів “конструктивний діалог” з Роскомнаглядом щодо спільного видалення незаконного вмісту. Компанія зазначила, що не терпить сексуальної експлуатації дітей, підкресливши, що підбурювання до самогубства та заподіяння собі шкоди суперечить її правилам, і пообіцяла не дозволяти використовувати її послуги для цілей, що суперечать російському законодавству.

У заяві російської влади в понеділок зазначається, що вона продовжила термін для видалення відповідного вмісту, після чого скасує накладені обмеження. 16 березня Роскомнадзор попередив Twitter, що він заблокує доступ до їх служби в Росії, якщо компанія протягом місяця не видалить неприйнятний вміст.

З 10 березня російський орган з питань засобів масової інформації та телекомунікацій сповільнив трафік фотографій та відеозаписів, посилаючись на те, що американський провайдер не виконує його прохання з 2017 року про вилучення контенту, що спонукає до самогубства, містить дитячу порнографію, та надає поради щодо вживання наркотиків.

Роскомнадзор висунув заперечення проти 3168 публікацій, з яких Twitter, починаючи з 10 березня, видалив близько 1900.

Крім того, за останні тижні три судові рішення оштрафували Twitter на 8,9 мільйона рублів (майже 3,6 мільйона гривень) за відмову видаляти дописи, що заохочують неповнолітніх брати участь у несанкціонованих демонстраціях.

Джерело: gazdasagportal.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня