Коронавірус: Україна все ще належить до безпечних країн

Коронавірус: Україна все ще належить до безпечних країн

18:01 Вересень 24, 2021

Життя 618 3 хвилини

Magyar

Європейський Союз переглянув перелік країн, які вважаються епідеміологічно безпечними щодо глобальної ситуації з епідемією коронавірусу, додавши до списку Чилі, Кувейт та Руанду, при цьому виключивши Боснію та Герцеговину та Молдову зі списку, повідомила Рада ЄС у четвер.

У кінці червня 2020 року Європейський Союз перше опублікував список із чотирнадцяти країн, до якого тепер входять Австралія, Чилі, Канада, Кувейт, Йорданія, Нова Зеландія, Катар, Руанда, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Україна та Уругвай.

Відповідно до рекомендації, державам – членам ЄС тепер доведеться поступово скасувати несуттєві обмеження на в’їзд для громадян трьох нових країн.

Неважливі поїздки до ЄС із країн, не включених до списку, підлягають тимчасовим обмеженням на поїздки. Тим не менш, держави-члени мають можливість скасувати ці тимчасові обмеження для тих подорожуючих, які отримали два щеплення.

Обмеження щодо Китаю будуть зняті Європейським Союзом, якщо це зробить і Китай. За умови взаємності, обмеження на поїздки також можна поступово скасувати для спеціальних адміністративних територій Китаю, Гонконгу та Макао.

Громадяни Андорри, Монако, Сан-Марино, Ватикану, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії також можуть в’їхати до ЄС без обмежень.

Країна вважається безпечною, якщо збільшення кількості нових випадків коронавірусу близьке до середнього по ЄС або нижче від нього.

Рекомендація Ради Європейського Союзу не має юридичної сили. Відповідальними за виконання рекомендацій залишаються органи держав -членів.

Держави-члени можуть лише поступово скасовувати обмеження на поїздки для громадян зазначених країн, забезпечуючи при цьому повну прозорість. Держава-член не може прийняти рішення про скасування обмежень на поїздки до країни, не включеної до списку, до прийняття узгодженого рішення.

Рада ЄС і буде продовжувати переглядати і в разі необхідності оновлювати цей список кожні два тижні.

vg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня