У Португалії виявили 13 випадків Omicron: заразилися гравці одного футбольного клубу

Життя 1717 2 хвилини

Magyar

13 гравців однієї футбольної команди з Лісабону отримали позитивний результат на варіант коронавірусу Omicron, повідомив у понеділок Національний інститут здоров’я Португалії, пише УНН.

Інфікування виявили серед членів команди “Белененсеш” – вони наразі усі, у кого виявили випадки зараження штамом Omicron в Португалії.

Матч “Белененсеш” проти “Бенфіки” в суботу був перерваний після того, як клуб був змушений заявити команду з дев’яти гравців, включаючи двох воротарів, через спалах.

“Бенфіка” — з командою на два гравці більше, ніж у суперників — вийшла вперед з рахунком 7:0 до перерви. Потім “Белененсеш” повернувся на поле на другий період лише з сімома гравцями.

Через дві хвилини гру було перервано, коли Жоао Монтейру, воротар, який грав у центрі поля, не зміг продовжити гру. Тоді арбітр був змушений відмовитися від матчу, для якого потрібно не менше семи гравців, відзначає CNN.

Директор Інституту, доктор Рікардо Хорхе, сказав, що один із гравців “Белененсеша” нещодавно побував у Південній Африці.

Окрім того, перевіряється ще один підозрюваний випадок – з рейсу з Мозамбіку.