В Україні з’явилися тимчасові пункти скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19

В Україні з’явилися тимчасові пункти скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19

11:16 Березень 31, 2020

Життя 522

Magyar

Такі пункти розгорнуто по всій Україні на території лікарень першої хвилі госпіталізації, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Всі пацієнти з респіраторними симптомами, які звертаються у заклад охорони здоров’я (самозвернення, направлення лікарем чи транспортування бригадою екстреної медичної допомоги) повинні пройти первинне скринінгове медичне розподілення ще до входу у приймальне відділення (відділення екстреної медичної допомоги).

Первинне скринінгове медичне сортування включає: надівання медичної маски на пацієнта та його супровід, безконтактне вимірювання температури тіла пацієнта, короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів (кашель, нежить, задишка тощо).

Це надасть медичним працівникам можливість розподіляти пацієнтів залежно від ступеню важкості та госпіталізувати в лікарні лише тих хворих, які потребують цілодобового медичного спостереження. Така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів, йдеться в повідомленні.

Як повідомив під час брифінгу у понеділок заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в Україні визначено 240 лікарень, які першими прийматимуть хворих на коронавірус.

Він також додав, що біля цих лікарень розгорнуті намети для санітарного сортування на випадок масового надходження хворих на коронавірус.

(vb/Facebook.com)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня