Gondolatok a „Magyarok kenyere - 15 millió búzaszem” karitatív összefogásról (videó)
A Magyarok kenyere – 15 millió búzaszem a Kárpát-medencei magyar gazdatársadalom egyik legjelentősebb karitatív összefogása. Kárpátalja 2013-ban csatlakozott a Magyarok Kenyere programhoz. A helyi gyűjtést a kezdetektől fogva a Pro Agricultura Carpatika Kárpátaljai Megyei Jótékonysági Alapítvány koordinálja a KMKSZ-el, a kárpátaljai magyar gazdaszervezetekkel és egyházakkal együttműködve. A gyűjtési időszak minden év július 1-jén veszi kezdetét. Az adományokat az alábbi gyűjtőpontokon lehet leadni: • Nagydobronyi Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon • Nagydobronyi Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon • Péterfalvai Református Líceum • Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum • Kárpátaljai Református Egyház Diakóniai Központja • Kárpátaljai Szent Márton Karitász
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás