Нудьгуюча домогосподарка протягом десяти років писала фікції у Вікіпедії

Нудьгуюча домогосподарка протягом десяти років писала фікції у Вікіпедії

14:48 Липень 3, 2022

Життя 621 2 хвилини

Magyar

У ході розслідування, розпочатого у зв’язку із заявою про певні дивацтва на сторінках, було виявлено, що в китайськомовному виданні енциклопедії хтось протягом дванадцяти років дописував вигадані дані про історію середньовіччя.

Китаянка під ніком «Жемао» почала вигадувати історії в 2010 році. Протягом понад 10 років жінка написала 206 статей, які містили неправдиву інформацію, і внесла зміни в сотні інших. Зокрема «прикрасила» життя сумнозвісного члена династії Цін, а з 2012 року «переписувала» здебільшого російську історію, доповнюючи її вигаданими даними.

Після видалення фантазійного контенту та акаунтів «Жемао» опублікувала листа з вибаченнями в англомовній Вікіпедії, в якому зазначила, що дуже цікавиться історією та шкодує про скоєне. Раніше вона брехала і про себе, видавала себе за дочку китайського дипломата, який працює в Росії і спеціалізується на історії Росії, але насправді вона – домогосподарка із середньою освітою. У планах жінки опанувати якусь професію та влаштуватися на роботу замість того, аби з нудьги писати фікції у Вікіпедію.

origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня