До яких лікарів можна звертатись без е-направлення

До яких лікарів можна звертатись без е-направлення

09:37 Серпень 10, 2022

Життя 447 2 хвилини

Без е-направлення українці можуть звертатися до лікарів первинної медичної допомоги – педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів. В умовах війни наявність декларації для ВПО також не є обов’язковою.

Саме лікарі первинної ланки приймають рішення про залучення до лікування фахівця іншої спеціалізації, додаткові обстеження, процедури, госпіталізацію тощо.

На прийом до вузькоспеціалізованого фахівця лікар ПМД має сформувати електронне направлення. До того ж у зоні бойових дій чи на ТОТ діють і паперові направлення до лікарів.

Також без е-направлення можна звернутися до гінеколога, психіатра, нарколога, стоматолога (планова допомога для дітей та ургентна для дітей і дорослих), фтизіатра, лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.

Про те, хто може виписувати направлення, який строк його дії та яку інформацію воно має містити, детальніше за посиланням.

про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня