![На Закарпатті для студентів відкривають Зимову ІТ-школу](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/327474957-838914500502774-6650739145402527117-n.jpg)
На Закарпатті для студентів відкривають Зимову ІТ-школу
На Закарпатті для студентів відкривають Зимову ІТ-школу. Набір майбутніх фахівців на п’ятиденний інтенсив уже стартував, повідомив заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/327474957-838914500502774-6650739145402527117-n.jpg)
«Студенти факультетів інформаційних технологій вишів Закарпаття мають унікальну можливість ближче ознайомитися з популярними напрямками в ІТ-сфері та дізнатися, як розпочати кар’єру програміста. У цьому їм допоможуть досвідчені професіонали», – зазначив Олександр Пацкан.
За його словами, Зимова ІТ-школа – це черговий спільний проєкт ОВА і Закарпатського ІТ-кластера, що допоможе майбутнім фахівцям прокачати soft skills, опанувати основи цифрового маркетингу, програмування та веброзробки.
Викладачами Школи стануть спеціалісти відомих українських і світових компаній: EPAM, Sigma Software, Banza, CANFLY, Grid Dynamics, НДЦ «Блокчейн-Україна», Adindex, Mystery Tag.
Зимова ІТ-школа на Закарпатті триватиме протягом 6–10 лютого. Програма курсу.
Зроби крок до професії своєї мрії – встигни зареєструватися на безоплатний інтенсив за посиланням.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися