Країни – члени НАТО проводять спільні військові навчання в горах Словенії

Країни – члени НАТО проводять спільні військові навчання в горах Словенії

19:53 Травень 27, 2023

Життя 937 2 хвилини

Magyar

Навчання Triglav Star 2023, які триватимуть до початку червня, зосереджені на відпрацюванні боїв на гірських територіях. У вишколі беруть участь загалом 760 військових зі США, Італії, Німеччини, Чехії, Північної Македонії, Албанії та Угорщини.

Навчання мають на меті продемонструвати єдність і стримувальну силу НАТО.

Тренування проводяться в районі Бохіньска Бела, Зеленіца, Стол і Яворніскі Ровт. Учасники перевіряють спільні навички у сфері ведення бойових дій у горах, пересування по місцевості та виживання.

Перший тиждень навчань зосереджений на відпрацюванні індивідуальних навичок військового скелелазіння і тактики ведення бою, другий – на спільних гірських тактичних завданнях підрозділів.

Міжнародні військові навчання Immediate Response 23, які є частиною навчань Defender Europe 23, тісно пов’язані з Triglav Star, котрий проводиться щорічно з метою опрацювання тісної взаємодії між збройними силами США та європейськими силами НАТО.

hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня