У німеччині вакцини проти Covid на мільярди євро потраплять у сміттєвий бак

У німеччині вакцини проти Covid на мільярди євро потраплять у сміттєвий бак

11:49 Липень 14, 2023

Життя 1430 2 хвилини

Magyar

Німеччина перепродала свої вакцини проти коронавірусу, а понад 100 мільйонів доз вакцин просто зникли, що призвело до загальних втрат у мільярди євро.

Наразі Німеччина відмовилася від 83 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу, втративши 1,6 мільярда євро.

Більше того, за даними Politico, в довгостроковій перспективі втрати від закупівель німецьких вакцин можуть бути ще більшими, оскільки ще 120 мільйонів доз вакцини все ще перебувають у невикористаних запасах.

За останніми даними епідеміологічної служби ЄС, рівень вакцинації в Німеччині був мінімальним: за тиждень, що розпочався 5 червня, було введено 268 доз вакцини, а за три тижні до цього її отримали 1 462 особи.

Хоча очікується, що восени все ж таки більше людей потребуватиме вакцинації, оскільки населення Німеччини становить 83 мільйони осіб, а загалом за час пандемії було зроблено 192 мільйони щеплень проти Covid, малоймовірно, що переважна більшість вакцин, які все ще є на складах, буде використана.

Міністерство охорони здоров’я Німеччини неохоче оприлюднює дані про відходи щодо вакцин, заявивши у відповідь на запитання Politico, що “федеральні землі та постачальники медичних послуг не зобов’язані звітувати про відходи, тому загальну кількість усіх утилізованих доз вакцини проти Covid-19, закуплених Німеччиною, неможливо оцінити кількісно”.

За відсутності точних цифр, видання пише, що, спираючись на власну оцінку, вартість відходів від вакцин очевидно обчислюється мільярдами євро.

Джерело:  hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня