Угорсько-українська торгово-промислова палата передала Берегівській районній лікарні сучасну карету швидкої допомоги

Угорсько-українська торгово-промислова палата передала Берегівській районній лікарні сучасну карету швидкої допомоги

13:25 Липень 14, 2023

Життя 2053 2 хвилини

Magyar

Угорсько-українська торгово-промислова палата у співпраці зі Східно-Європейською Місією 12 червня передала Берегівській центральній районній лікарні ім. Берталона Ліннера сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги.

На церемонії передачі президент Угорсько-української торгово-промислової палати Шандор Ґелб повідомив, що організація намагається постійно надавати допомогу закладам, які цього  найбільше потребують. «Це вже чотирнадцятий автомобіль швидкої допомоги, який ми привезли в Україну завдяки Угорсько-Українській торгово-промисловій палаті. Гарно оснащений автомобіль швидкої медичної допомоги нині отримує Берегівська районна лікарня, адже ми знаємо, що він стане тут у нагоді. Кілька членів палати – уродженці Берегова, тож для нас дуже важливо надавати допомогу місту», – наголосив Шандор Ґелб.

З оновленням та доставкою автомобіля до місця призначення допоміг Пейтер Ґабор, директор благодійної організації Східно-Європейська Місія. На церемонії передачі він зазначив, що співпрацюють із Берегівською лікарнею вже давно, і намагаються максимально підтримувати медичний заклад.

Лікарня використовує 30-40-річні карети швидкої допомоги, тож отриманий сучасний автомобіль стане в нагоді, за що висловив вдячність головний лікар Іван Малеш.

Благодійна робота Угорсько-української торгово-промислової палати продовжується. Наступний автомобіль організація доправить до Одеси.

(CsA/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня