![Угорсько-українська торгово-промислова палата передала Берегівській районній лікарні сучасну карету швидкої допомоги](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8495-4k-scaled.jpg)
Угорсько-українська торгово-промислова палата передала Берегівській районній лікарні сучасну карету швидкої допомоги
Угорсько-українська торгово-промислова палата у співпраці зі Східно-Європейською Місією 12 червня передала Берегівській центральній районній лікарні ім. Берталона Ліннера сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8490-4k-2048x1365.jpg)
На церемонії передачі президент Угорсько-української торгово-промислової палати Шандор Ґелб повідомив, що організація намагається постійно надавати допомогу закладам, які цього найбільше потребують. «Це вже чотирнадцятий автомобіль швидкої допомоги, який ми привезли в Україну завдяки Угорсько-Українській торгово-промисловій палаті. Гарно оснащений автомобіль швидкої медичної допомоги нині отримує Берегівська районна лікарня, адже ми знаємо, що він стане тут у нагоді. Кілька членів палати – уродженці Берегова, тож для нас дуже важливо надавати допомогу місту», – наголосив Шандор Ґелб.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8495-4k-1024x683.jpg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8519-4k-1024x683.jpg)
З оновленням та доставкою автомобіля до місця призначення допоміг Пейтер Ґабор, директор благодійної організації Східно-Європейська Місія. На церемонії передачі він зазначив, що співпрацюють із Берегівською лікарнею вже давно, і намагаються максимально підтримувати медичний заклад.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8512-4k-1024x683.jpg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc-8497-4k-1024x683.jpg)
Лікарня використовує 30-40-річні карети швидкої допомоги, тож отриманий сучасний автомобіль стане в нагоді, за що висловив вдячність головний лікар Іван Малеш.
Благодійна робота Угорсько-української торгово-промислової палати продовжується. Наступний автомобіль організація доправить до Одеси.
(CsA/Kárpátalja hetilap)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися