Дуже погані прогнози щодо холери від ВООЗ

Дуже погані прогнози щодо холери від ВООЗ

16:37 Вересень 26, 2023

Життя 814 2 хвилини

Magyar

Кількість випадків захворювання на холеру в світі минулого року зросла більш ніж удвічі порівняно з попереднім роком, повідомила в неділю Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

За оцінками організації, що базується в Женеві, у 2022 році буде близько 470 000 випадків захворювання на холеру. Для порівняння, у 2021 році ця цифра становила 220 000.

Однак у ВООЗ підкреслили, що їхні дані залишаються неповними. За попередньою оцінкою, організація оцінювала ситуацію у 1,3-4 мільйони випадків захворювання та 143 000 смертей щороку.

Минулого року бактеріальне зараження, що поширюється через забруднену воду, стало причиною кількох серйозних спалахів, зокрема в Афганістані, Камеруні, Малаві, Демократичній Республіці Конго, Нігерії, Сомалі та Сирії.

“Чим сильніша епідемія, тим важче її контролювати”, – підкреслили в ВООЗ, нагадавши, що виникнення холери тісно пов’язане з недостатнім постачанням питної води, бідністю і збройними конфліктами.

Минулого року 44 країни повідомили про спалахи холери, що на дев’ять більше, ніж позаминулого року. Згідно з даними, надісланими до ВООЗ, від цієї хвороби померло 2349 людей.

ВООЗ використала цьогорічні дані як основу для попередження про те, що кількість випадків захворювання на холеру продовжує зростати в усьому світі. Наразі спалахи захворювання зафіксовані у 24 країнах.

Симптоми холери включають блювоту, зневоднення і виснаження. Хвороба може призвести до летального результату, якщо вчасно не звернутися за медичною допомогою.

Джерело: (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня