Українців вважають, що рівень згуртованості нації знизився − соціологи

Українців вважають, що рівень згуртованості нації знизився − соціологи

20:50 Грудень 1, 2023

Життя 1461 2 хвилини

Magyar

Українці вважають, що минулого року, коли росія напала на Україну, нація була більше згуртованою, ніж нині; люди очікують, що рівень згуртованості може ще більше знизитися наступного року.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи „Рейтинг”, проведеного 22-23 листопада.

„Опитані вважають, що минулого року українці були згуртованішими ніж зараз, однак майбутню і поточну ситуацію оцінюють однаково. Якщо, оцінюючи минулий рік, 87% вважають, що нація була згуртована, то станом на зараз таку оцінку надали 64%, і в майбутньому році очікується цей показник на рівні 59%”.

Водночас 34% респондентів вважають, що наразі українці не є згуртованими, тоді як лише 11% вказали, що українці не були згуртованими минулого року.

Соціологи зазначають, що, оцінюючи поточний момент та майбутній 2024 рік, майже половина респондентів обирали відповідь „згуртовані” або „скоріше згуртовані” в усіх регіональних, вікових та фінансових групах. Але в цілому молодші бачать менше згуртованості населення, ніж старші.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня