![Україні вдалося повернути восьмеро дітей](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/741890c4-67fa-486c-b63b-8b27695ca4f3-scaled.jpg)
Україні вдалося повернути восьмеро дітей
У День Святого Миколая команда Офісу Омбудсмана зустріла чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/741890c4-67fa-486c-b63b-8b27695ca4f3-1024x683.jpg)
За його словами, це вдалося зробити завдяки спільній роботі із Державою Катар, який вже вдруге долучається до процесу повернення депортованих дітей і тих, які опинилися на ТОТ. Для нашої держави важлива кожна наша дитина, тож і повернення відбуваються як із РФ, так і з ТОТ!
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/c5aa97df-06b3-478b-9f70-84a38d98f766-683x1024.jpg)
Вік повернутих – від 8 до 18 років. Їхній шлях повернення традиційно напрацьовувала наша команда спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA.
Омбудсман висловив вдячність ЮНІСЕФ, Посольству України в Білорусі, БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновниці Маріам Ламберт та адміністрації ДПСУ.
«Для цих дітей сьогодні справді відбулося передріздвяне диво – вони зустрінуть і обіймуть своїх рідних на Батьківщині. Наша команда й надалі працюватиме над поверненням українських дітей додому. Як тяжко це не було б, робота триватиме!», – зазначив Дмитро Лубінець.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися