Укртрансбезпека перевірила понад 100 транспортних засобів за тиждень профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима»

Укртрансбезпека перевірила понад 100 транспортних засобів за тиждень профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима»

11:16 Грудень 7, 2023

Життя 1218 2 хвилини

Magyar

Інспектори відділу державного нагляду (контролю) в Закарпатській області спільно з патрульною поліцією Закарпатської області з 1 до 6 грудня перевірили понад сто транспортних засобів. За цей час працівники відділу виявили 39 порушень та склали 33 акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час здійснення перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

Здебільшого перевізники відповідально ставляться до перевезень, а серед найчастіших порушень — недотримання водіями режиму праці та відпочинку.

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особливу увагу інспектори приділяли:

– перевірці технічного стану транспортних засобів;

– наявності дозвільних документів під час перевезення автомобільними перевізниками вантажів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом;

– проведенню відповідних інструктажів з водіями транспортних засобів щодо використання зимових шин, ланцюгів протиковзання під час експлуатації транспортних засобів у складних погодних умовах;

– проведенню розʼяснювальної роботи з водіями щодо послідовності дій у разі, якщо транспортний засіб потрапив у затор під час ускладнення погодних умов, пов’язаних із сильними опадами у вигляді снігу.

За недотримання норм транспортного законодавства водіями та перевізниками, передбачено штраф від 170 гривень до 51 000 тисяч гривень, в залежності від порушення.

У відомстві зазначають, що такі заходи відбуватимуться на території області регулярно.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня