Німеччина інвестує сто мільйонів євро в боротьбу з вирубкою лісів у Бразилії

Німеччина інвестує сто мільйонів євро в боротьбу з вирубкою лісів у Бразилії

16:42 Грудень 10, 2023

Життя 727 2 хвилини

Magyar

«Мета інвестицій – підвищити продуктивність сільськогосподарських угідь і покращити родючість ґрунту, щоб місцеві громади мали робочі місця», — наголосила міністр закордонних справ Німеччини в Дубаї.

Два роки тому на кліматичній конференції ООН у Дубаї Сполучені Штати та Об’єднані Арабські Емірати оголосили про виділення додаткових 9 мільярдів доларів на підтримку своєї ініціативи із захисту клімату. Суть програми полягає в тому, щоб надати фермерам технології, знання та інновації, які допоможуть їм адаптувати свої господарства до нових кліматичних реалій. Ще одна важлива мета – боротьба з глобальним голодом.

Німеччина заявила, що інвестує 100 мільйонів євро в боротьбу з вирубкою лісів у Бразилії. «Наша мета – відновити лісові ландшафти. Підвищення продуктивності деградованих сільськогосподарських угідь, покращення родючості ґрунту, щоб місцеві громади могли знайти робочі місця», – наголосила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Мета полягає не лише у збереженні існуючих мас тропічних лісів, а й у якомога ефективнішому розвитку тих територій, які залишилися внаслідок вирубки, щоб забезпечити вирощування на них екологічно чистих сільськогосподарських культур, а також забезпечити можливість, щоби місцеве населення, яке найбільше постраждало від вирубки лісів, знайшло новий, стійкий спосіб життя.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня