![На Закарпатті відбулася конференція для вчителів шкіл, дитсадків та угорських недільних шкіл](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/030320241709481674.jpeg)
На Закарпатті відбулася конференція для вчителів шкіл, дитсадків та угорських недільних шкіл
З 1 по 3 березня Закарпатське угорське педагогічне товариство (КМПС) організувало та провело конференцію для вчителів, які викладають у різних місцях області. Товариство завжди вважало головною метою підтримати та допомагати тим угорським спільнотам, які займаються навчанням угорської мови та культури у позашкільних та недільних школах. Роками організовують різні тематичні зустрічі, навчання та конференції, де педагоги можуть навчитися новим методам викладання та поділитися надобутим досвідом.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/030320241709481674.jpeg)
Дводенна навчальна конференція для вчителів шкіл, дитсадків та недільних шкіл у розрізнених районах Закарпаття під назвою «Кольорова гра, ляльковий театр для розвитку угорської мови в розрізнених місцях».
Тематика конференції сприяє полегшенню викладення та навчання мови в ігровій формі через оповіді, казки, пісні та вірші. Під час презентацій присутні мали змогу ознайомитись зі становищем рідномовної освіти на Закарпатті, можливостями лялькарства та казкарства, а також взяли участь у крафт-сесії. Учасники взяли участь у кількох тематичних презентаціях, за допомогою яких зможуть далі розвивати власні навички, тим самим зміцнюючи освіту в віддалених районах Закарпаття. На конференції були присутні 20 викладачів, які переважно працюють у недільних школах від Сваляви до Ясіня Рахівського району.
Наталія ВАРОДІ, фото автора
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image1.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image2-2.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image3-1.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image4.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image5-2.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image6-2.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image7.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/image8.jpeg)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися