![У Берегові відбулася конференція для працівників мистецьких шкіл Закарпаття](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/150420241713160062.jpeg)
У Берегові відбулася конференція для працівників мистецьких шкіл Закарпаття
13 квітня Закарпатське угорське педагогічне товариство (KMPSZ) організувало та провело конференцію для працівників мистецьких шкіл у ЗУІ ім.Ф.Ракоці ІІ у місті Берегово. У заході взяла участь 61 особа з 11 шкіл Закарпаття.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image0-1.jpeg)
Присутніх привітала Анджеліка Кепіч, завідувачка сектором мистецтв ЗУПТ.
«Асоціація педагогів створила професійну спілку музичних педагогів, щоб мати форум, де закарпатські вчителі музики зможуть пізнати кольоровий світ музики та заглибитися в нього, а також звернути увагу на те, яке місто та роль відіграє музика у світі», – підкреслила Ілдика Орос, президентка ЗУІ та KMPSZ, а потім привітала піаніста з Будапешта Андрею Варнадь, лауреата премії Ференца Ліста, яка цього року отримала нагороду заслуженого артиста Угорщини.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image2.jpeg)
«Програма «Музична магія» стала історією успіху, однією з колисок якої є Закарпаття. Це диво. Це диво, що в країні, де лунають сирени повітряної тривоги, де реве зброя, молоді й старі разом все-таки насолоджуються силою музики. Ми часто задаємося питанням, що важливіше: дорога чи пункт призначення? Думаю, ми вже в дорозі”, – сказала Варнадь, а потім подякувала закарпатським прихильникам за номінацію на звання заслуженого артиста Угорщини.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image4.jpeg)
Після відкриття відбувся презентаційний навчальний урок під назвою «Разом грати радість», де пані Андрея показала вчителям усе, що відбувається на кожному уроці, поділилася, як і які поради вона дає учням.
У другій половині відбувся концерт, у якому твори угорських композиторів виконували викладачі та студенти закарпатських мистецьких шкіл.
Наталія ВАРОДІ, “Карпатський об’єктив”
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image1.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image3.jpeg)
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/image5.jpeg)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися