У Берегові відбулася конференція для працівників мистецьких шкіл Закарпаття

У Берегові відбулася конференція для працівників мистецьких шкіл Закарпаття

10:55 Квітень 15, 2024

Життя 1990 3 хвилини

Magyar

13 квітня Закарпатське угорське педагогічне товариство (KMPSZ) організувало та провело конференцію для працівників мистецьких шкіл у ЗУІ ім.Ф.Ракоці ІІ у місті Берегово. У заході взяла участь 61 особа з 11 шкіл Закарпаття.

Присутніх привітала Анджеліка Кепіч, завідувачка сектором мистецтв ЗУПТ.

«Асоціація педагогів створила професійну спілку музичних педагогів, щоб мати форум, де закарпатські вчителі музики зможуть пізнати кольоровий світ музики та заглибитися в нього, а також звернути увагу на те, яке місто та роль відіграє музика у світі», – підкреслила Ілдика Орос, президентка ЗУІ та KMPSZ, а потім привітала піаніста з Будапешта Андрею Варнадь, лауреата премії Ференца Ліста, яка цього року отримала нагороду заслуженого артиста Угорщини.

«Програма «Музична магія» стала історією успіху, однією з колисок якої є Закарпаття. Це диво. Це диво, що в країні, де лунають сирени повітряної тривоги, де реве зброя, молоді й старі разом все-таки насолоджуються силою музики. Ми часто задаємося питанням, що важливіше: дорога чи пункт призначення? Думаю, ми вже в дорозі”, – сказала Варнадь, а потім подякувала закарпатським прихильникам за номінацію на звання заслуженого артиста Угорщини.

Після відкриття відбувся презентаційний навчальний урок під назвою «Разом грати радість», де пані Андрея показала вчителям усе, що відбувається на кожному уроці, поділилася, як і які поради вона дає учням.

У другій половині відбувся концерт, у якому твори угорських композиторів виконували викладачі та студенти закарпатських мистецьких шкіл.

Наталія ВАРОДІ, “Карпатський об’єктив”

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня