У США більше людей курить траву, ніж п’є алкоголь

У США більше людей курить траву, ніж п’є алкоголь

12:08 Травень 28, 2024

Життя 418 3 хвилини

Magyar

Мільйони американців споживають марихуану щодня або майже щодня, і з 2022 року таких людей більше, ніж тих, хто вживає алкоголь з такою ж регулярністю. Згідно з даними дослідження, опублікованого в журналі Addiction, у 2022 році приблизно 17,7 мільйона людей вживали марихуану занадто часто, тоді як у випадку алкоголю ця цифра становила 14,7 мільйона.

«Приблизно 40 відсотків споживачів канабісу вживають цей наркотик щодня або майже щодня», – повідомив автор дослідження, співробітник Університету Carnegie Mellon Джонатан Колкінс.

Дослідження базується на даних національного опитування про вживання наркотиків (National Survey on Drug Use and Health). Це щорічний аналіз, який проводиться федеральним урядом США з 1971 року і є поважним джерелом для оцінок щодо вживання тютюну, алкоголю та наркотиків у Сполучених Штатах.

У період із 1992 по 2022 рік кількість щоденних споживачів канабісу зросла в п’ятнадцять разів.

Водночас, на думку Колкінса, таке зростання може свідчити і про те, що все більше людей наважується визнати, що вони вживають траву.

У більшості штатів уже дозволено використання медичної та рекреаційної марихуани, хоча її вживання все ще залишається незаконним на федеральному рівні. У листопаді це питання вирішуватимуть виборці Флориди. Федеральний уряд прагне перекласифікувати марихуану як менш небезпечний наркотик.

Девід Горелік, професор психіатрії Медичної школи Університету Меріленда зазначає, що люди часто стають залежними від марихуани.

«Часте вживання підвищує ризик розвитку психозу, пов’язаного з каннабісом, важкого стану, при якому людина втрачає зв’язок із реальністю», – додає лікар.

 (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня