Визначили, хто стане наступним угорським космонавтом

Визначили, хто стане наступним угорським космонавтом

11:41 Травень 28, 2024

Життя 598 4 хвилини

Magyar

Згідно з остаточним рішенням експертної комісії, Тібор Капу може стати наступною людиною, яку Угорщина відправить у відкритий космос, а Дьюла Черені буде резервним астронавтом. Вони обоє завершать останній етап навчання, повідомив міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Міністр повідомив, що Берталан Фаркаш став першим угорським астронавтом 44 роки тому, і тепер не за горами наступна угорська місія, оскільки уряд запустив національну програму дослідницьких астронавтів з метою вдосконалення наукових і промислових розробок і досягнень.

Сійярто заявив, що космічна промисловість Угорщини є однією з передових національних галузей промисловості, яка базується на досвіді та традиціях останнього десятиліття, і випробування значною мірою сприятимуть розвитку високотехнологічних секторів.

Заявки на участь у місії подали 240 осіб, з яких експерти зрештою відібрали чотирьох кандидатів, які пройшли серйозну підготовку.

«Експертна комісія після зважування всіх аспектів прийняла остаточне рішення, відповідно до якого Тібор Капу, 32-річний інженер-механік, може стати наступним угорським астронавтом-дослідником, який до цього часу працював в галузі автомобільної промисловості і займався розробкою акумуляторів», – повідомив міністр.

«Визначений і резервний астронавт, ним стане 35-річний інженер-електрик Дюла Черені. Вони пройдуть останній етап навчання», – додав він.

Петер Сійярто підкреслив, що чоловікам доведеться виконувати дуже серйозні завдання як з точки зору фізичної, так і психічної витривалості, оскільки наступному угорському астронавту доведеться витримати, зокрема, приблизно 48-годинну подорож в капсулі до Міжнародної космічної станції.

Обрані кандидати найближчим часом вирушать до США, де пройдуть завершальний етап навчання на базі Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).

Your Website Title
How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

«Обидва пройдуть однакове навчання», – повідомив міністр.

Він також зазначив, що два інші кандидати, які до останнього брали участь у конкурсі, допомагатимуть роботі місії як старші співробітники підрозділу наземного забезпечення.

«Вітаємо обох обранців. Щиро сподіваємося, що ця місія буде принаймні такою ж успішною, як та, що відбулася 44 роки тому. Після Берталана Фаркаша ще один угорець незабаром полетить у космос як астронавт-дослідник», – зазначив Сійярто.

 (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня