У польських спецслужбах розповіли, як росія нарощує гібридні операції в країнах ЄС
У польських спецслужбах зазначають, що росія нарощує гібридні операції в країнах ЄС, залучаючи радикалізовану молодь, представників кримінального середовища та іноземців.

Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України, передає Укрінформ.
Голова польського Агентства внутрішньої безпеки Рафал Сириско зауважив, що росія нарощує гібридні операції в країнах ЄС, масово залучаючи виконавців через інтернет.
За його словами, йдеться про так званих дешевих агентів, яких використовують для підпалів, стеження, збору інформації та інших диверсійних дій. У Польщі вже фіксують зростання кількості таких інцидентів.
“За оцінкою польської сторони, до подібної діяльності активно залучають радикалізовану молодь, представників кримінального середовища та іноземців. Частина виконавців може навіть не усвідомлювати, що діє в інтересах російських спецслужб”, – ідеться у повідомленні.
Зазначається. що у Кремлі використовують цю тактику через її простоту, низьку вартість і можливість мінімізувати прямий зв’язок із російськими спецслужбами. Водночас Москва поступово переходить до створення організованіших диверсійних мереж із залученням підготовлених виконавців.
У ЦПД наголосили, що масштабуючи гібридну війну проти Заходу, рф прагне дестабілізувати ситуацію в Європі, підірвати довіру до державних інституцій і вплинути на рівень суспільної підтримки України.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися