Гейза Ковач отримав державну нагороду Угорщини

Гейза Ковач отримав державну нагороду Угорщини

17:11 Вересень 18, 2020

Життя 5871 2 хвилини

Magyar

Головний редактор телеканалу TV21 Ungvár, власний кореспондент MTVA на Закарпатті Гейза Ковач був нагороджений Золотим хрестом «За заслуги» президентом Угорщини Яношем Адером. Відзнаку «За високоякісну журналістську діяльність, спрямовану на представництво інтересів угорців на Закарпатті та збереження їхньої самобутності» журналісту вручив Генеральний консул Угорщини в м. Ужгороді Йожеф Бугайла.

В урочистому заході, який відбувся 27 вересня в саду Генерального консульства Угорщини в м. Ужгороді, окрім родини головного редактора і співробітників консульства, узяли участь церковні та громадські лідери закарпатських угорців, а також представники мас-медіа. Виступаючи перед присутніми, Генеральний консул підкреслив: «Гейза заслужив нагороду за свою роботу. Думаю, він достовірно висвітлює ситуацію місцевих угорців, у правдивих матеріалах повідомляє про щоденні події угорською чи українською мовою».

Подякувавши за нагороду, Гейза Ковач наголосив на важливості рішення уряду Угорщини створити в області угорський телеканал у партнерстві з Товариством угорської культури Закарпаття (КМКС). Він висловив вдячність організації за надання фінансової бази для  роботи медіа, а також зазначив, що за короткий час їм вдалося створити конкурентоспроможну  команду, яка кожного дня має шість годин ефіру, її програми щодня дивляться понад двісті тисяч людей. Журналіст подякував за нагороду також своїм колегам, наголосивши: «Я радий бути членом цієї команди!»

dózsa/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня