У США виготовили чип, який можна вживити в людський організм

У США виготовили чип, який можна вживити в людський організм

14:26 Травень 15, 2021

Життя 1232 2 хвилини

Magyar

Як повідомили американські вчені в середині тижня, вони створили те, про що мільйони прихильників теорії змов до цього часу лише фантазували.

У США виготовили чип, який можна вводити в організм людини традиційною ін’єкцією, а потім підтримувати з ним зв’язок.

Мікрочип розміром 0,1 кубічного міліметра – найменший пристрій так званої системи на кристалі (System-on-Chip), який фактично містить у собі повноцінний комп’ютер. Він дає не тільки можливість збирати та обробляти дані, а й установлює бездротовий зв’язок, адже мікросхема після вживлення в організм людини може використовуватися для обміну інформацією або навіть надання вказівок.

Однак для цього потрібне ультразвукове обладнання, яке також забезпечує живлення введеного в організм чипа.

На думку дослідників, крихітна структура розміром з пилинку може відкрити нову еру в медичній діагностиці та лікуванні, оскільки здатна проникнути практично в будь-яку частину тіла й передавати звідти дані в реальному часі, а в подальшому, можливо, навіть виконувати втручання.

Як приклад учені наводять вимірювання кров’яного тиску, рівня цукру та кисню в крові. Але це невдалий приклад, бо такі вимірювання вже роблять і без введення чипів. Насправді ж нова технологія дозволить здійснювати ті вимірювання та втручання, які наразі є неможливими.

Джерело: pcforum.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня